O mnie

Jako makijażystka pracuję od kilku lat. Szkoliłam się pod okiem mistrza makijażu. Dalsze doświadczenie zdobywałam ucząc się sama.
Pracuję na sprawdzonych kosmetykach, które gwarantują trwałość, piękny wygląd oraz jednoczesną pielęgnację skóry.

Makijaż okazjonalny

Przed Tobą studniówka, randka, spotkanie biznesowe, wesele lub inne ważne wyjście? Chcesz wyglądać wyjątkowo?Zadzwoń! Przyjadę do Ciebie lub spotkamy się
w zaprzyjaźnionym salonie w centrum Krakowa, gdzie oprócz wyjątkowego makijażu będziesz mogła zrobić doskonałą fryzurę.

Nauka makijażu

Chcesz profesjonalnie podkreślić swoją urodę i w pełni wykorzystać zawartość swojej kosmetyczki? Zarezerwuj sobie 2 godziny na przyjemność i skontaktuj się ze mną. Nauczę Cię krok po kroku jak wykonać makijaż, który ukryje niedoskonałości i wydobędzie Twoje prawdziwe piękno.

Skorzystaj także z indywidualnej lekcji makijażu biznesowego połączonej      z tajnikami psychologii. NOWOŚĆ!

Makijaż na wieczorze panieńskim

Nie masz pomysłu co podarować Pannie Młodej na Jej wyjątkowym wieczorze? Proponuję makijaż dla wszystkich uczestniczek lub tylko dla Panny Młodej aby mogła się poczuć wyjątkowo. Gwarantuję przy tym dobrą zabawę oraz porady dla uczestniczek dotyczące makijażu i kosmetyków, a także upominek od Ambasady.

 

Makijaż ślubny

Jak powinnaś wyglądać w dniu ślubu? Na pewno wyjątkowo! Świadomość, że wyglądasz pięknie doda Ci pewności siebie
i poprawi humor. Dlatego zawsze staram się spełnić Twoje oczekiwania. Makijaż wykonuje niezwykle starannie, tak by pasował do każdego drobiazgu-kwiatów, biżuterii, sukni,
a przede wszystkim do Ciebie.
Mam nadzieję iż liczne polecenia mojej osoby są gwarancją satysfakcji oraz jakości wykonanej usługi. Możesz się o tym przekonać umawiając się na makijaż próbny.

Makijaż do zdjęć

Planujesz sesję zdjęciową dla siebie? Potrzebujesz makijażu fotograficznego, który nie zniknie w blasku lampy i będzie wyglądał doskonale na każdej fotografii? Moje doświadczenie sprawi, że nie będziesz mogła oderwać oczu od swoich zdjęć.

Zakupy z makijażystką

Potrzebujesz kupić dobry kosmetyk lub uzupełnić kuferek
o najlepsze dla Ciebie produkty? Umów się ze mną na babskie zakupy! Zobaczę czym lubisz się malować i co Ci jest najbardziej potrzebne, a następnie ruszymy na miłe, edukacyjne zakupy, na których dobiorę odpowiedni dla Ciebie podkład, powiem jakich kolorów powinnaś używać, zarekomenduję najlepsze kosmetyki.

Przedłużanie rzęs

Chcesz hipnotyzować spojrzeniem i mieć urlop od malowania rzęs? Wybierz przyjemny zabieg przedłużania rzęs, który gwarantuje piękne, długie, uwodzicielskie rzęsy. Spektakularny efekt, wyjątkowa trwałość. Można się w nich kąpać, pływać, nie trzeba malować. A jeśli nie masz czasu
i zależy Ci na tygodniowym efekcie zagęszczenia rzęs, wypróbuj metodę blink expres. Rzęsy doczepiane w 30min, na siedząco.